Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.
Henan Baililai süper sert Malzemeler Co Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.

1
Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.
Şirket

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Markalar : Henan baililai
İhracat p.c : 50% - 60%
Henan Baililai süper sert Material Co, Ltd sentetik elmas profesyonel bir üretim, kübik bor nitrür ve yüksek teknoloji özel işletmelerin ürünleri, şirketin güçlü teknik gücü, komple test yöntemleri ve üretim düzenlemek için benzersiz bir teknolojidir. Şirket, süper sert malzemelerin araştırılması ve geliştirilmesi konusunda kararlıdır, bir dizi bağımsız fikri mülkiyet hakkına sahiptir, üretim işletmelerinden birinde bilimsel araştırma, üretim, satış koleksiyonuna dönüşmüştür.
Şirketin Ana ürünleri tek Kristal Elmas, polikristalin Elmas, kübik bor nitrür, her türlü toz, PCD, PDC, TSP, CVD, PCBN ve diğer süper sert malzemeler ve ürünlerdir, şirketin ürünleri taş işleme, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. , enerji çıkarımı, jeolojik araştırma, işleme, elektronik endüstrisi, optik endüstrisi, çizim endüstrisi, kuyumculuk işleme ve diğer alanlar.
Aynı zamanda, şirket, sürekli üretim konusunda, ileri üretim hatları, sıkı proses kontrolü ve komple test yöntemleri ile "üç para cezası" (sofistike, teknik olarak sofistike, iyi donanımlı) peşinde koşan zamanlarla ilerlemeye kararlıdır. tam bir bağımsız çekirdek hazırlama teknolojisi seti, yüksek kaliteli araştırma ve geliştirme ve personel ekibine sahiptir.
Kuruluşundan bu yana, "güvenilirlik, önce kalite, yönetim odaklı, samimi hizmet" geliştirme anlayışına bağlı kalarak, kendi kurumsal markalarını yaratma, müşterileriyle çalışma, daha iyi bir gelecek yaratma konusunda kararlıdır!

Neden bizi seçmelisiniz?
Bir. Aşındırıcı endüstrisine odaklandık, çok profesyonel bir Ar-Ge, üretim ve satış ekibimiz var, şirket müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve sıcak ve özenli bir hizmet sunmayı garanti edecek.
İki. Uluslararası endüstri standartlarına uygun yeni ürünler serisi, iyi müşteri deneyimi.
3. Müşterilerin ürün kalitesini ve derecelendirme standartlarını daha iyi kavrayabilmesi için ayrıntılı bir inceleme raporu sağlayın.
4. Gelişmiş ofis yazılımı ve tırnak sistemi, müşterilerin hızlı ve doğru bir sorgulama yanıtı almasını sağlamak için.
5. Günlük işletme ve yönetim maliyeti düşük.

İletişim bilgileri
Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Mickey wang

Tel: 86-371-67976196

Faks: 86-371-67976196

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)