Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.
Henan Baililai süper sert Malzemeler Co Ltd.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerPCD Elmas Araçları

Yüksek Etkili Toughnes PCD Pırlanta Aletleri PCD Boşlukları Kompozit Levha

Yüksek Etkili Toughnes PCD Pırlanta Aletleri PCD Boşlukları Kompozit Levha

  • High Impact Toughnes PCD Diamond Tools PCD Blanks Composite Sheet
  • High Impact Toughnes PCD Diamond Tools PCD Blanks Composite Sheet
  • High Impact Toughnes PCD Diamond Tools PCD Blanks Composite Sheet
  • High Impact Toughnes PCD Diamond Tools PCD Blanks Composite Sheet
 • High Impact Toughnes PCD Diamond Tools PCD Blanks Composite Sheet

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Henan Baililai Superhard Materials Co., Ltd.
  Sertifika: Henan Baililai Superhard Materials Co., Ltd.
  Model numarası: Kesici Takımlar İçin PCD Boşlukları
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Kesici Takımlar İçin PCD Boşlukları Menşe yeri: Henan Çin
  Örnek: Müşterilere göre seçmek için Ödeme koşulları: Pazarlık
  Brand name: Henan baililai Boyutu: Müşteri ihtiyaçlarına göre
  Vurgulamak:

  polikristal elmas kesme aletleri

  ,

  polikristal elmas pcd aletleri

  Kesici Takımlar İçin PCD Boşlukları

  Giriş :

  PCD kompozit levha yüksek sıcaklık ve basınç sinterleme ile elmas tozu ve tungsten karbür substrattan yapılmıştır, hem Elmas aşınma direnci hem de tungsten karbür dayanımıdır. PCD kompozit levha yüksek sertliğe, mükemmel ısı iletkenliğine, düşük sürtünme katsayısına ve termal genleşme katsayısına sahiptir ve demir dışı metaller ve metalik olmayan malzemeler arasında daha büyük bir kimyasal etkisizliğe sahiptir. Otomobil motorunda ve aksesuarlarında, yüksek hassasiyetli tıbbi cihazlarda, hassas elektronik bileşenlerde, Havacılık ve uzay ekipmanlarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Ürün tanıtımı :

  Şirketimin PCD kompozit levha hammaddesi olarak yüksek kaliteli Elmas tozu kullanarak üretimi, benzersiz bir işlem kullanımı, yüksek sıcaklık ve basınçta sinterleme yapan elmas tozu ve karbür matrisi, Elmas Katmanı ve karbür katmanı sıkıca bağlandı, Elmas parçacıkları DD idi. Şirketimiz arasında PCD kompozit levha üretildi. Hem yüksek sertlik hem de aşınma direnci olan% 90'dan fazla Diamond içeriği, aynı zamanda iyi darbe tokluğuna sahip, otomotiv taşlaması, yüksek verim ve düşük için ideal bir kompozit superhard malzeme elde etmektir Maliyet azaltma. Bakır, alüminyum ve diğer demir dışı metallerin işlenmesinde ve çeşitli alaşımlı malzemelerin, ahşap, laminat parke, grafit, kauçuk, Plastik, Seramik, refrakter ve diğer yüksek sertlikteki kompozit malzemelerin işlenmesinde kullanılır. test ekipmanı ve diğer ekipman desteği, kılavuz aşınma parçaları imalatında da kullanılabilir. Ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre, ürün süreci Kare, üçgen, pervane şeklinde ve diğer şekillerde.

  Ürün yelpazesi Elmas mikron parçacık büyüklüğü ( um ) Elmas içeriği ( % ) Ürün Özellikleri Uygulama kapsamı
  PCD-02 2 > 92 Mükemmel yüzey kalitesi, yüksek darbe dayanımı, genel olarak aşınma direnci, iyi elektriksel iletkenlik, EDM kesme. Ultra-ince bakır, bakır alaşımı, alüminyum, magnezyum, magnezyum alaşımı, değerli metal ve otomotiv motorları gibi iş parçasının yüzey işleminin işleme gereksinimleri için uygundur.
  PCD-05 5 > 92 Yüksek yüzey kalitesi, yüksek darbe dayanımı, PCD-02'den daha iyi aşınma direnci, iyi iletkenlik, EDM kesme. Ultra-bitirme bakır, bakır alaşımı, alüminyum, Alüminyum alaşımı, magnezyum, magnezyum alaşımı, optik malzemeler, plastik parçalar, pleksiglas vb. İçin uygundur.
  PSD-10 10 > 95 Yüksek yüzey kalitesi, yüksek darbe dayanımı, yüksek aşınma direnci, iyi iletkenlik, EDM kesme. Yüksek hızlı terbiye için uygundur Alüminyum alaşım (% 13'ten az silikon içeriği), bakır alaşımı, kompozit ahşap işleme, yüksek hassasiyetli aşınmaya dayanıklı destek ve benzeri.
  PCD-25 25 > 95 Yüksek aşınma direnci, iyi elektriksel iletkenlik, EDM olabilir. Alüminyum alaşımı (% 13'ten büyük silikon içeriği), sert alaşımlı, grafit ve grafit kompozitler, seramikler, karbür, metalik olmayan sert ve kırılgan malzemeler, laminat parke ve diğer yüksek aşınmaya dayanıklı malzemelerin işlenmesi için uygundur.
  PCD-302 2 + 30 > 95 Yüksek aşınma direnci, iyi elektriksel iletkenlik, EDM olabilir. Alüminyum alaşımı (% 13'ten büyük silikon içeriği), sert alaşımlı, grafit ve grafit kompozitler, seramikler, karbür, metalik olmayan sert ve kırılgan malzemeler, laminat parke ve diğer yüksek aşınmaya dayanıklı malzemelerin işlenmesi için uygundur.

  Şartname tablosu:

  Ürün yelpazesi Çap D , mm

  Toplam kalınlık H , mm

  (+/- 0.05)

  Elmas katman kalınlığı T , mm (+/- 0,1)
  PCD-02 ф45 / ф55 1.6 / 2.0 / 3.2 0.5
  PCD-05 ф45 / ф55 1.6 / 2.0 / 3.2 0.5
  PSD-10 ф45 / ф55 1.6 / 2.0 / 3.2 / 5.0 0.5 / 1.0
  PCD-25 ф45 / ф55 1.6 / 2.0 / 3.2 / 5.0 0.5 / 1.0
  PCD-302 ф45 / ф55 1.6 / 2.0 / 3.2 / 5.0 0.5 / 1.0

  Not: yukarıdaki özellikler müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli şekillerde kesilebilir.

  Karşılaştırma Tablosu:

  İletişim bilgileri
  Henan Baililai Superhard Material Co., Ltd.

  İlgili kişi: Baililai

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler